Auksjon 91

Auksjon 91, 28. og 29. april 2017

Gå tilbake til listen

#1026

Dons og Tank-Nielsen i Aeroplan. Enerett: Flyvekomiten. En interessant tekst som begynner "En hilsen fra flyvepladsen...." og datert 11/6 1912. Frimerket mangler. K-3

NOK 850

Utropspris NOK 500

28.04.2017 17:45:00

Observer lot